Dlaczego warto nam zaufać?

w Wonder Stories wierzymy w profesjonalizm

FOTOGRAF NA ŚLUB

Wykonujemy sesje ślubne, narzeczeńskie, rodzinne, i inne. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje.

KAMERZYSTA NA ŚLUB

Film to nasze drugie imię, dlatego komponujemy dla was wyjątkowe teledyski ślubne i inne filmy którymi chcecie się pochwalić znajomym i rodzinie.

duet fotograficzno-filmowy z Elbląga

Lepiej Razem

Jesteśmy Sandra i Radek, jesteśmy parą w życiu i w pracy, dlatego doskonale się rozumiemy. Uwiecznimy na zdjęciach i filmie wasz ślub i wesele abyście mogli je wspominać po latach.Specjalizujemy się w wykonywaniu fotografii ślubnej i wideofilmowaniu, głównie w Elblągu, Trójmieście i okolicach, ale chętnie przejedziemy dla Was na drugi koniec Polski i polecimy na koniec Świata. W dniu ślubu wszystko ma swój czas, i nic nie dzieje się dwa razy, my nie ingerujemy w przebieg wydarzeń, dlatego nasze zdjęcia ślubne i filmy są takie naturalne. Nie używamy lamp błyskowych, staramy się być niezauważalni, uchwytując w tym czasie Wasze emocje, tylko w ten sposób możemy przekazać tą niepowtarzalną atmosferę.

Nasz zespół fotograf – kamerzysta to wspólna praca, zawsze pracujemy we dwoje i razem dostosowujemy się do sytuacji, tak aby zadbać Waszą wygodę i satysfakcję z obu realizacji. Wiemy jak wspólnie pracować, aby zdjęcia jak i film był na wysokim poziomie, mamy na tym polu spore doświadczenie, jest to nasz atut, nad kamerzystą i fotografem pracującymi ze sobą pierwszy raz. Zarówno film ślubny jak i zdjęcia utrzymujemy w podobnej stylistyce dlatego tak dobrze się to wszystko razem prezentuje.

FOTOGRAF ŚLUBNY ELBLĄG

Sandra

Nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki, tygodnia bez nauki, miesiąca bez dobrego filmu i całego życia bez rodziny i przyjaciół.
Jestem pasjonatką fotografowania Was w naturalny sposób - takich, jacy jesteście.

Sandra

KAMERZYSTA ŚLUBNY ELBLĄG

Radek

Żaden kadr nie jest dziełem przypadku. Tworzę filmy i teledyski ślubne które na długo zostają w pamięci. Zachowuje dla Was uśmiech, pocałunki, i przede wszystkim WAS, bo jesteście wyjątkowi.

Kamerzysta i Fotograf na wesele

Na co zwrócić uwagę, aby wybrać idealnego fotografa lub kamerzystę?

Wybór kamerzysty i fotografa to jedna z tych decyzji, która zaważy na tym jak w przyszłości będziecie oglądać i wspominać wesele. Liczba wydarzeń, ludzi i emocji podczas tego dnia jest tak duża, że tylko zdjęcia i film ślubny daje wam gwarancję na powrót do tych wspomnień, to piękna pamiątka na kolejne lata. Ofert jest wiele, ale szukając dobrego fotografa lub kamerzysty w Elblągu i okolicach ciężko jest znaleźć. Dlatego nie jest to łatwe zadanie dla zaręczonej pary.

Planując ślub i wesele w Elblągu warto wykorzystać to co oferuje nam miasto i okolice, klimatyczna Bażantarnia czy romantyczny Bulwar na starym mieście, to dodatkowe miejsca które wzbogacają sesję ślubną. Potencjał jest w każdym miejscu, potrzebujesz jedynie profesjonalną usługę wideofilmowania – fotografa i kamerzystę w Elblągu z wyczuciem estetyki, umiejętnościami i profesjonalnym sprzętem sprawi, że do filmu i zdjęć ze ślubu będziecie często wracać.

Bardzo istotne jest dobre przygotowanie, dlatego staramy się poznać Was jeszcze przed ślubem.

Każda para młoda jest inna, każdy ma inne pasję i inną historię więc do każdego z Was podchodzimy w indywidualny sposób. Ponadto wybierając nasz zespół fotograf-kamerzysta minimalizujesz formalności, których i tak jest aż nadto przy organizacji wesela.

sesje zdjęciowe i videofilmowanie

Format filmu ślubnego i sesji ślubnej

Obecnie odchodzi się od długich filmów i tysiąca zdjęć, a stawia się na nietuzinkowe wizje artystyczne, oryginalne ujęcia i te coś co odróżni tą realizację od wszystkich innych.

Długie i monotonne filmy ślubne to już relikt przeszłości, my skondensujemy wszystkie najważniejsze chwile, piękne emocje i wasze uczucie tak aby nie szczędzić łez radości i wzruszenia wam, waszej rodzinie i przyjaciołom.

fotografia + wideo

Nasz zespół to coś innego niż wszyscy, wyróżnij się!

Uchwycenie najpiękniejszych momentów ze ślubu i wesela to coś co robimy najlepiej. Wiemy, że ten wspaniały dzień mija w mgnieniu oka i jest naprawdę ekscytującym przeżyciem, dlatego kręcąc film ślubny i robiąc zdjęcia staramy się być niezauważeni, można by powiedzieć, że wtapiamy się w tło, ponieważ nie chcemy wam przeszkadzać, tylko uwiecznić waszą miłość.

Kochamy śluby i wesela w plenerze, wykorzystujemy piękno krajobrazu i walory naturalnego światła oferując klimatyczne sesje plenerowe. Wspaniała Historia waszej miłości zasługuje na najlepszego fotografa i kamerzystę w Elblągu. Korzystając z usług kamerzysty i fotografa na weselu możecie mieć pewność, że będziecie wspominać ten dzień ze wzruszeniem.

następny krok

Zdjęcia i Teledyski Ślubne

Obejrzyj nasze portfolio lub skontaktuj się z nami. Bez względu na to czy planujesz wesele w Elblągu, Trójmieście czy za granicą, chętnie podejmiemy się wyzwania.

historiekontakt