Fotograf Ślubny

Podczas wykonywania zdjęć staramy się skupić przede wszystkim na tym, aby zapewnić Państwu wspaniałą pamiątkę na całe życie. Dlatego wykonujemy zarówno zdjęcia o charakterze reportażowym, jak i takie, w których większą rolę odgrywa element artystyczny. Tak samo podchodzimy do ujęć zawartych w naszych filmach.

Zdjęcia ślubne Elbląg

Standardowe zdjęcia ślubne obejmują przygotowania, ceremonię, wesele oraz dodatkową sesję plenerową w czasie wesela. Wówczas zabieramy Was w zjawiskowe miejsce nieopodal. Możecie dowolnie modyfikować, co dana sesja ma zawierać, np. dodać do sesji przeddzień Ślubu, zjazd rodziny i przyjaciół, Wasze czułe uściski, przywitanie po latach. Oznacza to urozmaiconą perspektywę oraz dwa razy więcej ciekawych ujęć, które odgrywają tak istotną rolę w Waszym życiu.

Ponadto, podczas wykonywania zdjęć oraz filmów, kierujemy się zasadą, że aparat czy kamera są jedynie narzędziem, a dobry kadr tak naprawdę to kwestia intuicji i wyczucia chwili. Kiedy wiemy, jaki chcemy osiągnąć efekt, wybieramy najlepszy sposób i najlepszą technikę, aby go osiągnąć, a dopiero na końcu naciskamy spust migawki.